Výroba systémů na úpravu vody značky Goldman water

Úprava vody je nedílnou součástí našeho života. Naším hlavním zaměřením je nejenom úprava pitné vody pro domácnosti, ale především výroba unikátních systémů pro obory průmysl a zdravotnictví.

Výroba systémů na úpravu vody značky Goldman water Právě zdravotnictví je jedním z nejdůležitějších a nejvýznamnějších oborů, pro které naše systémy speciálně vyvíjíme. Během covidové doby, kdy je zdravotnictví nejvyčerpanějším a nejvíce zatíženým oborem, je stoprocentně funkční systém úpravy vody pro všechny zdravotnické obory velice důležitý. Totiž bez správně upravené vody nemohou běžet zdravotnické a laboratorní přístroje, nemohou se dělat výzkumy, operace, ani testy a očkování na Covid-19.
 Během mnohaleté praxe jsme vyvinuli specializovaný plně automatický funkční systém na úpravu vody. Od jiných světových výrobců se liší svou kompaktností (Obr.1 výroba systémů GW, Obr.2 GW KOMPAKT v nerezové úpravě, Obr.3 Úprava indického výrobce), naše úpravny jsou sestaveny jako celek pouze z osvědčených komponentů.
 Jako jediní v tomto oboru používáme speciální zásobníky na vodu s povrchovou úpravou a kónickým dnem, pro udržení absolutně čisté vody a možnost jednoduché sanitace. Naše úpravny se vyznačují bezproblémovou funkčností, spolehlivostí a dlouhou životností. Jsou navrženy na míru potřebám každého zákazníka.
  Důležitým faktorem je servis systému, naše firma vede kompletní databázi všech zákazníků, servisní historii, fotodokumentaci a je schopna v případě problému okamžitého zásahu. Hlídáme veškeré servisní intervaly našich úpraven vody a držíme servis NONSTOP.Novinky

Děkujeme za pozitivní ohlasy
03/06/2021
Pohled do historie úpravy vody
06/03/2021
Výroba systémů na úpravu vody značky Goldman water
19/02/2021
PF 2021
07/01/2021
Iontoměnič nejvyšší kvality!
07/01/2021