Těžké kovy

Těžké kovy jsou skupinou látek, které nejsou ve vodě dobře rozpustné. Samostatně se v přírodě nevyskytují. Pro člověka jsou nejvíce toxické jejich sloučeniny, které v lidském organismu mají kumulativní účinky.Těžké kovy jsou vysoce toxické a karcinogenní, mohou způsobit řadu vážných onemocnění. Z vody odstraníte speciální filtrací, či systémem reverzní osmózy. Naše společnost Vám poskytne na základě Vašeho rozšířeného rozboru vody řešení a vybere vhodnou úpravnu vody.Zveřejněno: 05/01/2021 - 12:05:00

Máte další dotazy, nebo zájem o úpravu vody?

SERVIS


Poskytujeme kvalitní a pravidelné servisní zabezpečení

Disponujeme plně vybaveným skladem materiálu a náhradních dílů.
Při poskytování servisních služeb máme na zřeteli maximální komfort a spokojenost klienta.

  • Preventivní kontroly všech součástí zařízení
  • Pravidelná údržba – čištění, dezinfekce, výměna náplní
  • Provádění inovací přístroje, aktualizací a jiných úprav
  • Dodávka a montáž originálních náhradních dílů


Více informací
course thumb

Úprava vody od profesionálů

Jsme český výrobce certifikovaných úpraven vody od roku 1990. Vyvíjíme a vyrábíme ucelenou řadu standardních i zakázkových úpraven vody. Nabídku vám připravíme nejpozději do 7 dnů.

Katalog úpraven
course thumb

Zdravotnictví a průmysl

Disponujeme veškerými certifikacemi, které nás opravňují prodávat technicky vyspělé úpravny vody na míru pro obory zdravotnictví, farmacie a průmysl.

Více
course thumb

Domácnosti a chalupy

Vlastní zdroj vody, jako studna nebo vrt, často nesplňuje ani standardní požadavky kvality. Proto je nutné ji upravit lépe, než jen převařováním, či magnetickou úpravou.

Více