Mikrobiologické znečištění

Bakterie a viry jsou častým a velmi nebezpečným druhem znečištění. Dostávají se do vodovodního řadu ze spodních vod, ale doprovází i jiné druhy znečištění, které pro ně vytváří ideální podmínky pro růst.

Pro lidské zdraví je tento druh kontaminace velmi nebezpečný, protože bakterie mohou vyvolat řadu vážných zdravotních chorob. Městské čističky řeší mikrobiální kontaminaci chemickým čištěním, které je zátěží pro životní prostředí. Kontaminace však může znovu nastat ve vodovodním řadu.

Naše společnost nabízí spolehlivé řešení likvidace mikrobiálního znečištění pomocí UV lamp, které je schopno odstranit 99,99% bakterií. UV lampa se nainstaluje na přívod vody, čím že zaručí bezpečná a čistá voda v celém vašem vodovoním potrubím. Před UV lampou vždy doporučujeme ochranný mechanický předfiltr a v případě vyšší tvrdosti, změkčovač vody pro vyšší účinnost UV lampy.Zveřejněno: 05/01/2021 - 12:13:39

Máte další dotazy, nebo zájem o úpravu vody?

SERVIS


Poskytujeme kvalitní a pravidelné servisní zabezpečení

Disponujeme plně vybaveným skladem materiálu a náhradních dílů.
Při poskytování servisních služeb máme na zřeteli maximální komfort a spokojenost klienta.

  • Preventivní kontroly všech součástí zařízení
  • Pravidelná údržba – čištění, dezinfekce, výměna náplní
  • Provádění inovací přístroje, aktualizací a jiných úprav
  • Dodávka a montáž originálních náhradních dílů


Více informací
course thumb

Úprava vody od profesionálů

Jsme český výrobce certifikovaných úpraven vody od roku 1990. Vyvíjíme a vyrábíme ucelenou řadu standardních i zakázkových úpraven vody. Nabídku vám připravíme nejpozději do 7 dnů.

Katalog úpraven
course thumb

Zdravotnictví a průmysl

Disponujeme veškerými certifikacemi, které nás opravňují prodávat technicky vyspělé úpravny vody na míru pro obory zdravotnictví, farmacie a průmysl.

Více
course thumb

Domácnosti a chalupy

Vlastní zdroj vody, jako studna nebo vrt, často nesplňuje ani standardní požadavky kvality. Proto je nutné ji upravit lépe, než jen převařováním, či magnetickou úpravou.

Více