Poradíme s nejčastějšími problémyVyužijte bohaté zkušenosti našich odborníků a načerpejte zdarma vědomosti z našich článků zaměřených na problematiku úpravy vody. Najdete zde návody, nejen jak problém s vodou identifikovat, ale také jak ho vyřešit. Samozřejmě zde nechybí vysvětlení fungování jednotlivých technologií nebo právní legislativy. .

Úprava vody pro farmacii

Požadavky na kvalitu vody ve farmaceutickém průmyslu jsou jedny z nejpřísnějších vůbec. Voda jejíž kvalita je předepsaná normou ČL 2009, určuje přesné stanovy na čistotu vody, zejména na mikrobiologické požadavky.

Číst více

Pitná voda v zákonech I Úprava vody a normy

Pitná voda a její úprava je vázána legislativou. Každý "obchodník s vodou" je povinen splňovat tyto povinnosti a prokazovat se platnou certifikací.

Číst více

Změkčovač nebo magnetická úprava?

Tvoří se vám doma bílý povlak, zanáší se vodovodní baterie a spotřebiče, řešíte příliš tvrdou vodu a nevíte jaký způsob úpravy vody vybrat?

Číst více

Napájecí voda pro laboratoře

Požadavky na kvalitu napájecí vody platí pro laboratoře klinické biochemie, hematologie, imunologie, mikrobiologie a všech dalších laboratorních oborů. Současně se tyto požadavky vztahují na celou řadu dalších laboratoří s podobnými požadavky, zejména kvalitu upravené vody po stránce vodivosti.

Číst více

Napájecí voda pro centrální sterilizaci a klimatizaci

Při úpravě vody je dodnes velká řada nejasností. Napájecí voda pro sterilizátory a dezinfektory je specifikována normou ČSN EN 285+A1.

Číst více

SERVIS


Poskytujeme kvalitní a pravidelné servisní zabezpečení

Disponujeme plně vybaveným skladem materiálu a náhradních dílů.
Při poskytování servisních služeb máme na zřeteli maximální komfort a spokojenost klienta.

  • Preventivní kontroly všech součástí zařízení
  • Pravidelná údržba – čištění, dezinfekce, výměna náplní
  • Provádění inovací přístroje, aktualizací a jiných úprav
  • Dodávka a montáž originálních náhradních dílů


Více informací
course thumb

Úprava vody od profesionálů

Jsme český výrobce certifikovaných úpraven vody od roku 1990. Vyvíjíme a vyrábíme ucelenou řadu standardních i zakázkových úpraven vody. Nabídku vám připravíme nejpozději do 7 dnů.

Katalog úpraven
course thumb

Zdravotnictví a průmysl

Disponujeme veškerými certifikacemi, které nás opravňují prodávat technicky vyspělé úpravny vody na míru pro obory zdravotnictví, farmacie a průmysl.

Více
course thumb

Domácnosti a chalupy

Vlastní zdroj vody, jako studna nebo vrt, často nesplňuje ani standardní požadavky kvality. Proto je nutné ji upravit lépe, než jen převařováním, či magnetickou úpravou.

Více