O nás | Úpravny vody

Navrhujeme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme zakázkové systémy na úpravu vody. Zdravotnické úpravny vody, průmyslové úpravny vody i domácí úpravny vody na bázi filtrace, dezinfekce a reverzní osmózy.

Specializujeme se na zakázkové úpravny vody se zaměřením zejména na technologie filtrace, změkčení, reverzní osmózy, elektrodeionizace, iontoměničů atd. Nabízíme mnohaleté zkušenosti, odborné zázemí a veškeré doklady, které jsou potřeba k akreditaci pracoviště.

O společnosti Goldman water

Ryze česká odborná společnost Goldman water s.r.o. realizuje dodávky technologií pro kompletní úpravu vody. Společnost staví na zkušenostech Jiřího Goldmana, který pracuje v oboru více než 30 let. Vývoj a vyroba úpraven vody od roku 1990, nyní pod hlavičkou Goldman water.

Dodáváme úpravny vody jak pro odborné použití (laboratoře, nemocnice, farmacie, průmyslové podniky apod.) tak pro domácnosti. Specializujeme se na úpravu pitné vody i výrobu technické vody pomocí reverzní osmózy, ale běžně využíváme i další technologie. Zajišťujeme odborné návrhy žádoucího řešení, vlastní dodávky zařízení a následně i montáže včetně poskytování záručního a pozáručního servisu provozovatelům.

Klientům je k dispozici obchodní oddělení, kde je možné na vyžádání dohodnout řešení zakázky s naší návštěvou přímo u zákazníka. Servisní oddělení řeší požadavky, servis a opravy v rámci celé České republiky. Máme rozsáhlé skladové zásoby ve vlastních prostorách, díky čemuž můžeme provádět servisní zásahy i dodávky nového zařízení v nejkratším možném termínu.

 

Proč spolupracovat s námi

Naše společnost je zaměřena na řešení konkrétních požadavků na úpravy vody pro určité obory a s tím spojené provozní zabezpečení a odpovídající efektivní servis. Provádíme různé rekonstrukce a opravy provozovaných úpraven, které jsou již delší dobu v provozu a ztrácejí spolehlivost. Poskytnutí odborných informací a odkazů zejména v oboru úprav napájecí vody pro sterilizaci a desinfekci podle normy EN 285, deionizované vody pro laboratoře podle normy ČSN ISO 3696 a čištěné vody podle ČL 2009. Pracujeme v režimu ISO 9001 a 14001. Díky akreditované certifikaci těmito evropsky uznávanými noramami Vám můžeme zaručit spolehlivé a kvalitní výrobky i služby, které vyhovují předepsaným zákonům a nezatěžují životní prostředí. 

  • Tradice v oboru úpravy vody od roku 1990
  • Kompletní nabídka standardních i zakázkových návrhů úpraven vody pro pitnou a technologickou vodu
  • Krátké dodací lhůty
  • Kvalita a nadstandardní přístup k zákazníkům
  • Servisní zázemí

 

KONTAKTUJTE NÁS