Úprava vody

Zařízení pro úpravu vodyKaždá námi nabízená úpravna splňuje veškeré potřebné vyhlášky, normy a certifikace. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oboru, vlastnímu vývoji i výrobě, vám vždy připravíme zařízení přesně podle vašich potřeb. Stačí nám k tomu pouze rozbor vody, podle kterého úpravnu vody nakonfigurujeme a vyrobíme. Následný záruční i pozáruční servis nadále zajišťují naši zkušení technici, kteří mohou být k dispozici NONSTOP.

Co je u nás nového

Přijmeme nového technika úpraven vod
  • 18.02. 2021

Přijmeme nového technika úpraven vod

Jsi manuálně zručný, rád se učíš a seberealizuješ v technickém odvětví? Chceš se posunout a hledáš stabilní práci v příjemném kolektivu? Pak nás neváhej kontaktovat, protože právě tebe hledáme.

číst více
PF 2021
  • 07.01. 2021

PF 2021

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2020.

číst více

Poradíme s nejčastějšími problémy. Využijte bohaté zkušenosti našich odborníků

Vodní kámen
  • 05.01. 2021

Vodní kámen

Tvrdá voda a usazování vodního kamene je problémem spousty domácností. Jeho usazování je nebezpečné pro přístroje a domácí spotřebiče, které tímto poškozuje a zvyšuje energetickou náročnost. Vysoký obsah vápníku a hořčíku vede také k nižší rozpustnosti mycích prostředků a pracích prášků, a tak stoupá jejich spotřeba.

číst více
Mikrobiologické znečištění
  • 05.01. 2021

Mikrobiologické znečištění

Bakterie a viry jsou častým a velmi nebezpečným druhem znečištění. Dostávají se do vodovodního řadu ze spodních vod, ale doprovází i jiné druhy znečištění, které pro ně vytváří ideální podmínky pro růst.

číst více
  • 05.01. 2021

Železo a mangan bývají druhem znečištění, které jsou ve vodě většinou na první pohled ihned rozeznatelné. Obě složky totiž mění vzhled, chuť i pach vody.

číst více